У поліції припускають, що знайдені людські рештки можуть належати зниклій Діані Хріненко

2019-03-28. - 08-00 / 1 292

429611У поліції Кіровоградщини припускають, що знайдені в Знам’янському районі людські рештки можуть належати зниклій жительці Суботців Діані Хріненко.

Про це пiд час сьогоднішнього брифiнгу повiдомив начальник ГУ НП в областi Роман Козьяков. За його словами, вчора, 26 березня, неподалік Нової Поляни мiсцевий житель, який виконував на тракторі весняно-польовi роботи, виявив у полi рештки черепа та фрагменти одягу. Чоловік викликав поліцію. Правоохоронці поруч із знайденим відкопали тiло жінки. Все це було на глибинi близько 60 сантиметрів поруч із дорогою.

 Населений пункт розташований на відстані 12 кілометрів від Суботців. Під час пошуків неповнолітньої Діани Хріненко правоохоронці це поле не обстежували. Наразі із заявником спілкуються щодо того, чому страшну знахідку виявили тільки тепер, а не восени.

Впiзнання особи не проводилося. За зовнiшнiми ознаками тiло могло пролежати в землi близько пiвроку. Але остаточну вiдповiдь дасть експерт. Найкоротший термiн виконання – мiсяць.

«Не виключаємо можливостi, що рештки тiла належать зниклiй у Суботцях Дiанi Хрiненко, але наразi остаточну вiдповiдь дати не можна. У справi Дiани Хрiненко затриманих немає», – зауважив правоохоронець.

Нагадаємо, 16-рiчна жителька Суботцiв Дiана Хрiненко 24 серпня 2018 року пiшла в центр села на святкування Дня Незалежностi й не повернулася..

 KOMORA.INFO