23-24 лютого 2013 року Кіровоградщину відвідав нардеп Святослав Ханенко

2013-02-25. - 11-49 / 728

Svoboda23-24 лютого 2013 року Кіровоградщину відвідав народний депутат України Святослав Ханенко, який є уповноваженим фракції ВО «Свобода» у Кіровоградській області. Він взяв участь у роботі звітно-виборної конференції обласної партійної організації.

У зв’язку з рішенням керівництва партії розпочати активну підготовку до можливих дострокових парламентських виборів, народний депутат поставив завдання перед кіровоградськими свободівцями протягом березня місяця завершити роботу по формуванню окружних, обласного, міських та районних виборчих штабів, організувати навчання майбутніх членів ДВК та спостерігачів. Святослав Ханенко ознайомив партійний актив області із порядком роботи громадської приймальні народного депутата України, вручив посвідчення призначеним помічникам-консультантам народного депутата.
У рамках візиту відбулася зустріч Святослава Ханенка із головою Кіровоградської обласної ради Миколою Ковальчуком, під час якої обговорено найбільш актуальні завдання і проблеми регіонального розвитку, розв’язання яких у 2013 році потребує сприяння центральних органів влади. Серед них: кризовий стан Олександрійського буровугільного комплексу, який з квітня 2010 року повністю відключений від енергопостачання, що призводить до його затоплення та псування державного майна ( розріз «Костянтинівський»); кризовий стан на підприємствах державної форми власності ДП «Гайворонський завод безалкогольних напоїв» та ДП «Маловисківський спиртовий завод», заборгованість із виплат заробітної плати на підприємствах державної форми власності, незадовільний технічний стан очисних споруд Дніпровської водопровідної насосної станції районного водопроводу «Дніпро – Кіровоград»;  значна зношеність парку санітарного автомобільного транспорту та недостатність необхідного високо вартісного медичного обладнання в медзакладах області; недостатнє фінансування на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи; забезпечення житлом дітей-сиріт тощо. Для ефективного лобіювання інтересів області у центральних органах влади народний депутат України виступає з ініціативою створення у Верховній Раді України міжфракційної депутатської групи «Кіровоградщина». Святослав Ханенко також провів зустріч із медичною громадськістю міста, провів особистий прийом громадян.
Наступного дня в Олександрії відбулося офіційне відкриття громадської приймальні народного депутата України ( вул. Червоноармійська, 34), під час якої відбулася прес-конференція для місцевих ЗМІ, а також особистий прийом громадян. Підсумовуючи своє перебування на Кіровоградщині, Святослав Ханенко зазначив: « Місцеві громади, які гуртуються навколо активних, політично і соціально відповідальних партій, мають сказати вирішальне слово у вирішенні проблем регіону, які існують, забезпечити побудову міцної соціальної і національної держави. Зробити це з нинішньою владою – марні сподівання. Саме тому сьогодні спостерігаємо підвищений інтерес українців до «Свободи», до ідеології українського націоналізму. І «Свобода» ці сподівання людей виправдає.»

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»