Андрій Ніколаєнко: У 2013 році на ремонт комунальних доріг Кіровоградщини держава виділила 46 млн. грн.

2013-02-27. - 09-21 / 663

Nikolaenko-AУ 2013 році на ремонт комунальних доріг Кіровоградщини держава виділила 46 млн. грн. Таку інформацію озвучив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, відповідаючи на запитання редактора газети «Вісті Світловодщини» Світлани Калугіної стосовно планів щодо ремонту світловодських доріг.

– У нас намічено серйозні плани по Світловодську та району, – зауважив керівник області. – Із 46 млн. грн., які держава планує виділити на комунальні дороги області у нинішньому році, більше мільйона гривень піде у Світловодськ та 500 тис. грн. – на район.
– Нинішнього року акцент буде зроблено й на міжрайонних дорогах східної частини області, які найбільше потерпають від навантаження транспорту, – зазначив Андрій Ніколаєнко.
Окремий наголос зроблено і на покращенні стану сільських доріг, зокрема під’їзних шляхів до сіл Шарівка та Попельнасте Олександрійського району.
– По цих напрямках минулого року виконано комплекс підготовчих робіт, проте довести їх до ладу завадив брак державного фінансування, – зазначив голова облдержадміністрації.
– У даному контексті Президент України наголошує на пропорційному розподілі коштів між регіонами, який має залежати не від кількості транспорту, а від протяжності доріг. За цим показником Кіровоградщина майже не поступається регіонам-мільйонникам, тому цьогоріч сподіваємося отримати більше коштів, а значить зможемо охопити ширшу географію ремонтування дорожнього покриття, – цитує Андрія Ніколаєнка офіційний сайт ОДА.