Вікторія Дем’янчук: Україна сьогодні держава контрастів

2013-02-28. - 11-22 / 886

 KPUСьогодні військові сили України переживають тяжкі часи з отриманням Україною  незалежності, почався процес руйнування армії і флоту.

Їх  чисельність безпідставно скоротилася, а військову техніку здано на металобрухт. Матеріальна сторона Збройних сил зношена, не відповідає ніяким вимогам. Питання невлаштованості офіцерів та їх сімей  дійшла до критичної  точки, а відношення до солдат нагадує царську армію, їх побут-царські казарми – про  це сказала перший секретар Кіровоградського обкому Компартії України Вікторія Дем’янчук, виступаючи на мітингу присвяченому 95-річчю Радянської Армії і Військово-Морського Флоту.
«Якщо озирнутися довкола, то побачимо, що Україна сьогодні це держава контрастів. По оцінках ООН 78 % українців знаходяться за межею бідності. Співвідношення доходів багатих і бідних складає 30 до 1, тобто,  якщо бідний в місяць має тисячу гривень, то багатий 30 тисяч», – продовжила Вікторія Дем’янчук.
За її словами дану ситуацію посилює корумпованість всіх ешелонів державної влади, проведення псевдореформ, таких як медична, пенсійна, житлова, трудова. Внаслідок чого народ доведений до принизливої убогості, безробіття, щоденної боротьби за виживання.

Прес-служба ОК КПУ