Андрій Ніколаєнко: Чим кращі у регіоні дороги, тим вища його інвестиційна привабливість

2013-03-01. - 06-49 / 606

Nikolaenko-AПід керівництвом голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка відбулося засідання Регіональної ради, на якій розглядалося питання про стан виконання у 2012-му році програми ремонту та будівництва доріг в області та завдання щодо реалізації програми у 2013-му році.

Як відзначив керівник області, питання ремонту та будівництва автомобільних доріг залишається для обласної влади одним з найактуальніших. – Вже майже три роки керівництво області робить все можливе для розбудови та модернізації дорожнього господарства Кіровоградщини. Якість доріг – це не просто безпека руху, перевезень вантажів та пасажирів. Чим кращі у регіоні дороги, тим вища його інвестиційна привабливість, тим більше область використовує свій транзитний потенціал, – відзначив голова облдержадміністрації.
– На поточний рік ми запланували завершити кілька важливих проектів по всіх згаданих мною напрямках. Перше – це завершення будівництва об’їзної дороги у Знам’янці. Про важливість цього проекту я говорив у вівторок, відповідаючи на питання журналістів зі Знам’янки. Друге – це реконструкція частини дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, а також частини дороги Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв. Третє – це роботи з реконструкції дороги Новомиргород-Велика Виска та початок будівництва об’їзної дороги у місті Олександрія. Місто, як всім відомо, потерпає від транзитного транспорту, – цитує керівника області офіційний сайт ОДА.
Андрій Ніколаєнко також торкнувся питання фінансування дорожнього будівництва: – Зрозуміло, що коштів завжди не вистачає. Навіть не зважаючи на наші сподівання отримати цього року більше грошей саме на ремонти доріг, ми мусимо докласти максимум зусиль, щоб не розпорошити отриманий ресурс і використати його якомога ефективніше.