Андрій Ніколаєнко: Президент України визначив ключові акценти модернізації країни

2013-03-01. - 07-34 / 614

Nikolaenko-AПеред початком роботи розширеної колегії ОДА голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зупинився на ключових напрямках модернізації країни, озвучених Главою держави під час позавчорашнього розширеного засідання Кабінету Міністрів України.

– Президент України ставить перед нами важливі завдання, виконання яких спрямоване на покращення життя людей, розвиток території, приток інвестицій у кожен район, кожне місто, селище, – підкреслив Андрій Ніколаєнко.
За словами очільника Кіровоградщини, під час засідання Кабміну проаналізовано основні підсумки роботи влади протягом трьох років, визначено проблемні питання та окреслено чіткий план економічного розвитку країни на 2013-2014 роки.
– Незважаючи на світову кризу, держава досягла позитивних зрушень у соціальному секторі, підвищивши соціальні стандарти, та модернізації економіки. На фоні цих тенденцій наша область не пасе задніх, тому ми маємо й надалі втримати цю планку, аби довести, що це не випадковість, а системна і злагоджена командна робота, що рухає область вперед, – наголосив голова облдержадміністрації.
Андрій Ніколаєнко зауважив, що одним з важливих наголосів під час вчорашньої промови у Кабміні Глава держави зробив на захисті дітей та розвитку підростаючого покоління.
– Розпочавши з підтримки головного – життя, зокрема зі створення мережі перинатальних центрів, Президент вбачає необхідність у забезпеченні максимальної кількості дітей дошкільною освітою, що можливо за рахунок збільшення кількості дошкільних навчальних закладів, – зазначив Андрій Ніколаєнко. За словами керівника області, Президент тримає на особистому контролі питання відновлення та будівництва нових дитсадків, повідомляє офіційний сайт ОДА.