Кіровоградські нардепи в енциклопедії «Татупедія»

2013-03-04. - 17-04 / 1 764

tatypediyaМоніторинговий проект діяльності народних депутатів, обраних в одномандатних округах розпочався з прес-конференції в Національній агенції «УНІАН».

Увагу представників ЗМІ спочатку привернула увагу назва проекту – «Татупедія». З цього приводу було багато запитань до людей, що почали реалізовувати проект ще у прес-холі «УНІАНу» до початку прес-конференції. Але учасники проекту витримали інтригу до самого початку спілкування зі ЗМІ.
Енциклопедія «Татупедія», яка доступна на сайті “Свобода Слова в Україні”, – база даних обіцянок обраних в одномандатних округах депутатів Верховної Ради України VII скликання. Зазначені обіцянки зафіксовані не лише в офіційній передвиборній програмі депутатів, а й у ЗМІ, агітаційній продукції, “угодах” з виборцями. Тут є аналогія з відомою у світі відкритою енциклопедією «Вікіпедія».
Ідеться про їхні заяви з офіційних передвиборних програм, у ЗМІ та в агітках. Мета авторів “Татупедії” – перевірити, які обіцянки парламентарій не виконав, а відтак – притягнути його до “політичної відповідальності”. Зібраний матеріал організатори проекту друкуватимуть у місцевій пресі, де обирався той чи інший депутат. Надіслати до “Татупедії” інформацію про передвиборні обіцянки народних обранців може кожен українець» – повідомив українським телеглядачам 5 канал.
Приєднуйтесь до нас, і пишіть на «Татупедію» про народних депутатів, яких ви обрали.
Усі бажаючі можуть висловити власну думку у коментарях-характеристиках народних депутатів. Або надсилайте інформацію на електронну адресу: svobodaslovainua@gmail.com