Реперка з Кiровоградщини показала свою родину

2021-01-09. - 10-09 / 1 065

Реперка Alyona Alyona напередоднi Рiздва опублiкувала в Instagram миле сiмейне фото.

Про це повiдомляє Знай.uа,iнформує Златопiль.

Спiвачка в зеленiй футболцi Puma сфотографувалася на тлi накритого столу в будинку з найпростiшим iнтер’єром, а позаду неї — щасливо усмiхненi люди. На жаль, артистка не назвала, кого як звуть i хто ким доводиться. А в Instagram цих людей, судячи з усього, немає.

Дiвчина написала, що атмосфера Рiздва в серцi кожного з нас назавжди. Помрiявши трохи про майбутнє, Олена сказала, що i дiтей своїх навчить, що Новий рiк можна зустрiчати де завгодно, а ось Рiздво – тiльки вдома.

“З РIЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Вас щиро вiтає вся моя родина i хоче нагадати, що Рiздвянi свята – це про сiмейнi традицiї, це можливiсть навiдати далеких рiдних i придiлити увагу сiм’ї. Запашна кутя, стрiчання першої зорi, колядники – ця атмосфера закарбована в серцi кожного з нас. Не промiняю сiмейний затишок нi на що. I своїх дiтей буду вчити, що Новий рiк можна зустрiчати де завгодно, а от Рiздво – вдома. Цiную традицiї, поважаю звичаї, прислухаюся до слiв пращурiв. Вiрю в Бога Починаємо посиденьки з ложки кутi. У нас вона – традицiйна. Навiть кiт їсть. А з чого у вас починається Рiздво?”