Інгулець зіграв внічию з польським клубом

2022-02-19. - 15-36 / 427

Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) зіграв в результативну нічию з польським “Відзевом” з Лодзя. Підсумковий рахунок 1-1 цілком відповідає подіям на полі.

Пише Спортивна Кіровоградщина.

У першому таймі голів забито не було, і все найцікавіше лишилось на другий. За цілком рівної боротьби на 57-й хвилині “Відзев” після подачі з кутового у толокнечі все ж заштовхав “круглого” у наші ворота. Але вже за дві хвилини “Інгулець” відігрався. Родні Антві протягнув м’яч з флангу і ударом з 11 метрів засмутив голкіпера поляків.

Це був останній контрольний матч перед початком другої частини чемпіонату і далі на нас чекає перша офіційна зустріч цього року проти київського “Динамо”.

Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – Відзев (Лодзь, Польща) – 1:1 (0:0) (Антві, 59 – ?, 57)