На Кіровоградщині підготовлено 80 об’єктів для прийому і розміщення біженців

2022-02-24. - 11-57 / 942

Сьогодні, 24 лютого,  на ранковому брифінгу в ОДА повідомили про те, що учора Кіровоградщина вже прийняла перших біженців. Ідеться про дітей-сиріт, вихованців інтернатів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту Кропивницької міськради.

 ”На території Кропивницького ситуація штатна. Ми посилюємо охорону усіх стратегічно важливих інфраструктурних об’єктів силами міської дружини. Охороні підлягають також приміщення дитячих садочків, які в обласному центрі будуть перетворені на центри прийому біженців. Кожній людині, що приїхала до нас з прикордонних районів має бути приділена увага. Ми розміщуємо усіх”, – відзначив міський голова.

По всій області наразі підготовлено 80 об’єктів для прийому і розміщення біженців

 “Усі, хто може, повинні залишатися у цей час дома. Пересування містом мають бути максимально обмежені. Інтервали руху громадського транспорту будуть збільшені. Припиняються роботи автотехніки на прибиранні вулиць, обрізці дерев тощо. У котлах теплогенеруючих підприємств буде знижена температура теплоносія і тиск в мережах. Турбіни ТЕЦ, як і резервні електростанції перебувають в готовності до вироблення електроенергії у разі необхідності” , – наголосив Андрій Райкович.

Об’єкти укриття готові прийняти мешканців. У кожному з них буде відповідальний черговий, який організовуватиме роботу сховища. Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі.