Шановні кіровоградці! Дорогі друзі! З Новим роком та Різдвом Христовим!

2012-12-31. - 09-50 / 902

ларінВітання губернатора Кіровоградщини Сергія Ларіна та голови обласної ради Миколи Ковальчука з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був нелегким, але він приніс для нас багато цікавих подій, успішних проектів та вдало реалізованих планів. 2012-й став роком відкриттів — перинатальний центр, нові підприємтва та соціальні об’єкти, тисячі робочих місць, міжнародні форуми, відреставрований красень-театр і спорткомплекс КДПУ. Це те, чим ми гордимося разом із вами — про Кіровоградщину згадали, про область заговорили, на нас почали рівнятися.
Тому й новий — 2013-й — рік повинен бути іще більш вдалим, успішним для області, для кожного її жителя. Ми не збавляємо обертів для досягнення амбітних цілей: Кіровоградщина серед кращих регіонів у державі.
Лише згуртованою командою, дружною родиною, де і влада, і громада — одне ціле, нам до снаги втілити в життя усе задумане і намріяне.
2013-й стане роком підготовки до відзначення 75-літнього ювілею Кіровоградської області. Аби гідно зустріти цю поважну дату, ми маємо виконати чимало знакових проектів і в економічній, і в соціальній сферах життя нашого славного степового краю. Тож з вірою у власні сили, з надією і добром ми зустрічаємо новий 2013 рік.
Бажаємо усім жителям області міцного здоров’я, сімейного затишку і достатку. Нехай Новий рік буде щедрим до вас на гарні новини, на світлі почуття та позитивний настрій повсякчас.
З Новим роком! Світлого Різдва! Нових перемог нашій любій Кіровоградщині!

З повагою голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Ковальчук.