Міліціонер провокував неповнолітню на злочин

2012-12-14. - 09-36 / 769

У Кіровоградській області викрили працівника міліції, який шляхом провокації втягнув у злочинну діяльність неповнолітню.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області, міліціонер, аргументуючи необхідністю сприяти боротьбі із злочинністю, запропонував неповнолітній дівчині з малозабезпеченої сім’ї передати учневі професійно-технічного закладу наркотичні засоби. При цьому правоохоронець запевнив, що її ім’я в даному злочині фігурувати не буде. Не усвідомлюючи наслідки своїх протиправних дій, дівчина виконала прохання. Далі працівник міліції “виявив” і легко вилучив дане наркотичну сировину і таким чином поліпшив особисті показники розкриття і профілактики злочинів, пов’язаних з розповсюдженням наркотиків у молодіжному середовищі.

Міліціонер був викритий під час поглибленої перевірки показників роботи правоохоронців, виконання яких викликало підозру.
Зараз прокуратура перевіряє, чи мали місце інші подібні випадки.
Відомості про скоєний працівником правоохоронного органу кримінальному правопорушенні зареєстровано 7 грудня в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Винна особа повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів), ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч .1 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України. Кримінальне провадження здійснюється однієї з районних прокуратур області.